המרחב הוקם בחודש פברואר 2020 על ידי עשרה מורים ותיקים
בהמשך לפעילות המבורכת של צ'י סנטר ביוזמתם של שושי ואיציק אורן.

קבוצת המורים החלה לעבוד ביחד עם הגעתו של המורה מינגטונג גו בשנת 2014 לישראל ולראשונה פגשנו רובנו את הג‘יננג צ‘יגונג, אומנות הריפוי בדגש על התודעה שלנו.

המורים הוסמכו על ידי מינגטונג להדריך וללמד את הרמות השונות של השיטה. במהלך השנים צ‘י סנטר קיים סדנאות בהן הדריכה גם קבוצת המורים.
במרכז נפתחו שיעורים יומיומיים שהונחו על ידי המורים. במקביל החלו מורים לנסוע לסין ללימודים עם קבוצת המורים של ה-DAOHEART וביניהם המורים שי, ווי, לו, לינג, טאו ואחרים והחלו לקבל גם שם הסמכה ללמד את הרמות השונות.
בשנה האחרונה התגלתה לנו תחנה נוספת בלימוד המדהים והאינסופי במרכז בג'יננג שבשיאן בסין. הנציגים הראשונים משם, המורים פיטר ויואן כבר הוזמנו לישראל והסדנאות המלאות רק מדגימות את הצורך, העניין והעומק שמבקשים המורים והתלמידים להמשיך ולפתח.
בחזון שלנו אנו מבקשים להיות עוד נדבך במסע הריפוי לעצמנו ולאחרים בישראל ובעולם באמצעות מרחב הומה בתלמידים, מורים, קורסים, שיעורים, הסמכות וסדנאות. מעל הכל ובעיקר להיות הבית, הלב הפתוח, לג‘יננג צ‘י גונג לכל המורים ולכל התלמידים באהבה רבה.


אנו מברכים את המורים לג‘יננג צ‘י גונג בישראל ומרחבי העולם על הדרך, השיתוף והשותפות. מי ייתן וקהילת מתרגלי הג‘יננג צ‘י גונג בישראל תמשיך לגדול, לפרוח ולשגשג.

קראו עוד
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות